•       Na 23. septembra 2019 sme pripravili milé stretnutie. Do školy prišli bývalí zamestnanci, ktorých vo vestibule čakala výstava z histórie školy. Spomínali sme na časy, keď sme sa stretávali na pracovisku. A veru sa nás zišlo dosť – 50 bývalých a 20 súčasných zamestnancov. Ocenili našu snahu pripraviť im príjemné prostredie, pekný program,  milý a užitočný darček aj chutné občerstvenie. Ukradomky sme nazerali, čo zapíšu do kroniky. „Stretnutie bolo príjemné, ďakujeme za pozvanie.

Milá spoločnosť kolegov vždy poteší srdce i dušu.“  Kto by nemal radosť z takýchto viet? Sme spojení večným učiteľským snažením, či sme začínajúcimi učiteľmi, či učiteľmi na dôchodku, či nepedagogickými zamestnancami - vzbudzovať ducha slobodného premýšľania a rozvíjať cit osobnej zodpovednosti“ – aby sme ctili odkaz Komenského.