• Dôležité termíny pre školský rok 2020/2021

Gestor Úloha

Import  anonymnej  databázy pre simuláciu poradia do Proforientu – z internetu

od  20.10.2020
          Zber podkladov pre Testovanie 5 a Testovanie 9 2021

9.11. - 30.11.2020

Zber nových informácií do príslušných ŠVS – export z Proforientu.

15.1.2021

Import anonymnej databázy pre simuláciu poradia do Proforientu – z internetu.

od 19.1.2021
          SŠ tal.

Riaditeľ zverejní kritériá prijatia na štúdium a termíny prijímacích skúšok na študijné a učebné odbory, ktoré vyžadujú overenie špeciálnych schopností, zručností alebo talentu.

enlightenedPočas polročných prázdnin si pozrite zverejnené kritéria prijímacieho konania na SŠ

do 1.2.2021

Export informácií z Proforientu do ŠVS – polročné známky všetkých žiakov, talentové školy.

do 19.2.2021
          ZŠ

Export z Proforientu – spracovanie pre osemročné gymnáziá - talentové.

do 19.2.2021
          ZZ

Zák. zástupca žiaka podáva prihlášku riaditeľovi ZŠ na učebné a študijné odbory, ktoré vyžadujú overenie špeciálnych schopností, zručností alebo talentu.

do 20.2.2021
          Riaditeľ odošle prihlášky na stredné školy na učebné a študijné odbory, ktoré vyžadujú overenie špeciálnych schopností, zručností alebo talentu.

do 28.2.2021
          Import anonymnej databázy pre simuláciu poradia do Proforientu – z internetu

do 5.3.2021
          enlightened Pozor, pozor.......NOVÉ INFORMÁCIE V JEDNOTLIVÝCH PRIEČINKOCH........pozor,pozor