• Potvrdenie o nastúpení na ŠTÚDIUM

• Vážení rodičia, milí deviataci 😉,

čakajú nás 2 týždne prijímacích pohovorov, ktoré budú náročné najmä pre tých, ktorí si podali prihlášky až na 4 stredné školy. Po ich úspešnom zvládnutí dostanete zo stredných škôl rozhodnutia, či ste uspeli a budete prijatí na štúdium na SŠ. Môže sa stať, že budete prijatí na všetky odbory, na ktoré ste si podali prihlášky, študovať môžete ale iba na jednej.

enlightened......DOLEŽITÉ......enlightened

Termín na doručenie potvrdenia o nastúpení žiaka na štúdium alebo potvrdenia o nenastúpení žiaka na štúdium strednej škole je do..................... ; potvrdenie sa doručuje cez informačný systém základnej školy (napr. EduPage), odoslaním naskenovaného tlačiva prostredníctvom emailu, poštou na adresu strednej školy alebo do elektronickej schránky strednej školy. Rozhodujúci je dátum doručenia strednej škole. Vzor potvrdenia o nastúpení žiaka na štúdium alebo potvrdenia o nenastúpení žiaka vám odošlem správou cez edupage.

Príklad: príde mi 4x rozhodnutie, že je moje dieťa prijaté na štúdium na SŠ

• na tú školu, kde chce študovať, odošlete rozhodnutie o NASTÚPENÍ na štúdium
          • na ďalšie 3 školy odošlete rozhodnutie o NENASTÚPENÍ na štúdium

Vaša kariérna poradkyňa      Ing. Gabriela Chvojková