• Začiatok školského roka 2020/2021

• Vážení rodičia!

Je pred nami posledná osmina letných prázdnin. Preto si dovoľujem oznámiť vám niekoľko skutočností.

1. Zmena v organizačnej štruktúre školy

13. júla obdržal zriaďovateľ rozhodnutie Ministerstva školstva, vedy a výskumu Slovenskej     republiky. Podľa neho sa zložky Základnej školy s materskou školou na Ulici školskej vyraďujú zo  siete škôl k 31.8. 2020. Od 1.9. 2020 sa zaraďujú ako zložky Spojenej školy Horné Rakovce.

Posledným krokom bude v priebehu mesiaca september zmena názvu školy na Spojená škola školská. Poverená riadením Základnej školy s materskou školou Ulica školská 447/2 je do 31.8. 2020 Mgr. Ingrid Straková. Poverená riadením Spojenej školy je od 1.9. 2020 do výsledku výberového konania Mgr. Miriam Hechelmann.

Táto skutočnosť nemá na prevádzku  Základnej školy a  jej súčasti žiadny vplyv a na školský rok 2020/21 sa dôkladne pripravujeme.

2.  Manuál opatrení pre školy a školské zariadenia na školský rok 2020/2021

V hornej časti stránky našej školy sa nachádza banner a v ňom usmernenia Ministerstva školstva, vedy a výskumu SR. Prosím, aby ste sa s nimi oboznámili. Budú konkrétne rozpracované na podmienky našej školy a dostanete ich prostredníctvom ďalšieho oznamu.
                 Pri nástupe do školy predkladá žiak riadne vyplnené dokumenty Zdravotný dotazník a Prehlásenie o bezinfekčnosti. Môžete si ich vytlačiť priamo z manuálu, vypísať a pripraviť Vašej dcére/Vášmu synovi. Ak nemáte možnosť vytlačiť si vyššie spomínané dokumenty, pripravíme ich do vestibulu školy. Treba si ich vziať najneskôr 28.8. 2020.

Zdravotný dotazník a Prehlásenie o bezinfekčnosti_TU!

3. Zmena čísla účtu

A: Stravu v školskej jedálni bude potrebné od začiatku nadchádzajúceho školského roka uhrádzať na  číslo účtu:
            SK73 5600 0000 0024 1955 6007

Oznamujeme rodičom, že každý stravník potrebuje na školský rok 2020/2021 nový zápisný lístok na stravu.  Zápisný lístok si rodičia môžu stiahnuť na webovej stránke ZŠ a vyplnený doručiť do školskej jedálne. Pridelené variabilné symboly sa nemenia.

ZÁPISNÝ LÍSTOK _ TU!

B: Poplatok na čiastočnú úhradu nákladov na výchovu a vzdelávanie v materských školách, školskom klube detí, centre voľného času bude potrebné od začiatku  nadchádzajúceho školského roka uhrádzať na číslo účtu:

SK43 5600 0000 0024 1955 8002

Informáciu o variabilných symboloch vám poskytnú vedúce jednotlivých zariadení.

Mgr. Ingrid Straková

• Voľné pracovné miesto

• Základná škola s materskou školou, Ulica školská 447/2,   Turčianske Teplice

Turčianske Teplice, 21.8. 2020

Základná škola s materskou školou Ulica školská 447/2 v Turčianskych Tepliciach hľadá asistenta/asistentku učiteľa s nástupom od školského roku 2020/2021

Kvalifikačné predpoklady:

Vzdelanie podľa Zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky č. 1/2020 Z. z.

Ďalšie požiadavky:

• Žiadosť o prijatie do zamestnania s kontaktnými údajmi /adresa, mail, číslo telefónu/
            • Profesijný životopis
            • Súhlas so spracovaním osobných údajov
            • Fotokópia dokladu o vzdelaní
            • Bezúhonnosť vo forme čestného prehlásenia
            • Zdravotná spôsobilosť
            • Ovládanie štátneho jazyka
            • Osobnostné predpoklady – empatia, schopnosť pohotovo a tvorivo riešiť prekážky vyplývajúce zo špeciálnych výchovno-vzdelávacích potrieb

Požadované dokumenty prineste na pohovor, ktorý sa uskutoční  sa uskutoční 26.8. 2020 o 13. hodine v priestoroch Základnej školy na Ulici školskej v Turčianskych Tepliciach. Škola nemá možnosť poskytnúť ubytovanie.

Mgr. Ingrid Straková